Blog

Dlaczego firmy inwestują w filmy promocyjne?

Profesjonalne filmy reklamowe i promocyjne

Studia filmowe oferują usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Materiały przygotowywane z myślą o placówkach cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ zarówno potencjalni kontrahenci, jak i pracownicy sprawdzają informacje o danej marce w Internecie. Profesjonalnie wykonane projekty video mogą być wykorzystane w celach reklamowych, a także do budowania wizerunku. Przedsiębiorstwa inwestują w tego typu produkcje, aby zwiększyć poziom zainteresowania swoją ofertą.

Każda rozwijająca się w dzisiejszych czasach firma posiada stronę internetową lub kanał w mediach społecznościowych. Opublikowanie w takich miejscach materiału video może przynieść wiele korzyści, zarówno w kwestii reklamy, jak i zwiększenia zainteresowania marką. Filmy promocyjne dla firm wykonywane są przez profesjonalne studia według kryteriów ustalonych przez klienta. Na każdym etapie wykonywania projektu osoby zlecające mają wgląd w proces kręcenia, dzięki czemu koncepcja zostaje zachowana. Inwestycja w tego typu nagrania pozwala firmom lepiej rozwijać swoją działalność, również w Internecie.

Budowanie świadomości marki za pomocą filmów promocyjnych

Tworzenie nowego biznesu wymaga od przedsiębiorców włożenia mnóstwa pracy w budowanie wizerunku oraz pozycji wśród konkurencji. Za pomocą profesjonalnie wykonanych projektów filmowych można przyciągnąć uwagę nie tylko potencjalnych kontrahentów, ale również inwestorów czy pracowników. Film wizerunkowy jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie usług oferowanych przez dane przedsiębiorstwo, jak i nastroju panującego wśród obecnych tam pracowników. Informacje zawierane w tekstach na stronach internetowych mogą zostać podane w przystępny sposób właśnie w postaci tego typu materiałów video. Przyciągną one uwagę zainteresowanych, a opublikowane w mediach społecznościowych, mogą dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Podczas planowania koncepcji filmu wizerunkowego wybierane zostaje miejsce kręcenia, zwykle będące siedzibą firmy. Operatorzy zostają poinformowani o oświetleniu oraz kolorystyce, które panują w danym miejscu, dzięki czemu mogą przygotować odpowiedni sprzęt, w postaci dodatkowych reflektorów czy mniejszych kamer. Jeżeli budynek przedsiębiorstwa znajduje się w ładnej okolicy, warto to wykorzystać oraz nakręcić filmy promocyjne z drona. Ujęcia tego typu sprawiają, że nagranie staje się ciekawsze wizualnie. Każdy biznes ma do zaoferowania coś interesującego, a profesjonalni operatorzy kamery znajdą sposób na uwiecznienie szczegółów działania pracowników w sposób, który przyciągnie uwagę zainteresowanych.

Materiały video — reklamy usług oraz produktów

Filmy dla firm przygotowywane w profesjonalnych studiach, mogą również zostać wykorzystane w celach marketingowych. Materiał video, to najlepsza reklama zarówno produktu, jak i usługi. Tak jak produkcje przygotowywane w celach wizerunkowych, te również mogą zostać umieszczone na witrynie internetowej oraz w mediach społecznościowych. W krótkim filmie zostaną zawarte najważniejsze informacje na przedstawiany temat, które z łatwością dotrą do każdego odbiorcy. Niezwykle istotne są wtedy odpowiednio przygotowane kadry oraz zaaranżowane sceny, przedstawiające oferowane przez daną firmę usługi. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się czegoś więcej o tym, w co ma zamiar zainwestować.

Dzięki projektom filmowym dana firma prezentuje się dużo bardziej profesjonalnie. Potencjalni kontrahenci mogą zobaczyć miejsce pracy, w którym na przykład dany produkt jest wykonywany. Duże zakłady przemysłowe czy małe biznesy dopiero rozpoczynające swoją działalność mają możliwość zaprezentowania, w jak specjalistyczny sposób podejdą do złożonych zamówień. Wielką popularnością cieszą się również filmy reklamowe z drona, które pozwalają na kręcenie materiałów na świeżym powietrzu. Jest to sposób na zaprezentowanie biznesów działających na większych powierzchniach, a także w ruchu, jak na przykład w przypadku firm transportowych.

Testymoniale – czym są i jak mogą pomóc Twojej firmie?
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL