Filmowanie z drona w Lublinie

Filmowanie z drona w Lublinie

Niektóre sytuacje oglądane z lotu ptaka mogą wyglądać o wiele ciekawiej niż wtedy, gdy oglądamy je z ziemi. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci nasze usługi, polegające na filmowaniu z użyciem dronów. Najróżniejsze filmy promocyjne, filmy reklamowe, filmy wizerunkowe czy materiały z wydarzeń sportowych mogą wyglądać o wiele ciekawiej nakręcone z nieco innej perspektywy. Przy użyciu dronów można rejestrować naprawdę świetne sceny, których nie udałoby się uwiecznić przy użyciu innych rozwiązań.

 

yitzhak-rodriguez-tuEQi-eZHqU-unsplash

Filmowanie z lotu ptaka

Drony to urządzenia, których zastosowanie stale rośnie. Również w fotografii i wideofilmowaniu sprawdzają się one po prostu idealnie. Posiadamy własny sprzęt oraz operatora. W związku z tym jako klient zostajesz obsłużony kompleksowo. Nie musisz ponosić żądnych dodatkowych kosztów, z jakimi często można spotkać się w innych firmach. Ponadto lot dronem jest w pełni ubezpieczony od Odpowiedzialności Cywilnej.

Drony wykorzystywane przez nas do filmowania to urządzenia rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K. W związku z tym filmowanie z drona tej klasy pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Zgłaszając się do nas, możesz liczyć na profesjonalną pomoc w każdej kwestii dotyczącej nagrań. To Ty decydujesz, jaki efekt chcesz osiągnąć, a my dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z naszej pracy.

Nasze profesjonalne podejście do klienta może potwierdzić mnóstwo osób, które do tej pory skorzystało z naszych usług. Filmowanie z drona to nie jest jedyna usługa, jaką możemy Ci zaproponować. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz właśnie na tej stronie, chociaż zapraszamy też do osobistego kontaktu.

Filmy reklamowe z użyciem dronów w Lublinie

Wielokrotnie zgłaszają się do nas firmy, którym zależy na stworzeniu innowacyjnego filmu reklamowego. Często oferujemy im właśnie filmowanie z drona. Wraz z innymi materiałami wideo może powstać prawdziwe filmowe arcydzieło, obok którego nie przejdzie spokojnie żaden potencjalny klient. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dronami pozwala nam na osiąganie takich efektów, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

Przy użyciu dronów często nagrywamy również materiały z przeróżnych imprez sportowych. Ujęcia z naszych urządzeń mogą niekiedy wręcz zapierać dech w piersiach. Masz na sprzedaż działkę, którą chcesz w ciekawy sposób zaprezentować potencjalnym kupującym? Nie ma problemu! Zgłoś się do nas, umówimy się na spotkanie i zarejestrujemy widok Twojej działki z lotu ptaka. Takie nagranie z pewnością sprawi, że przedmiot sprzedaży będzie wyglądał o wiele atrakcyjniej.

Nasi operatorzy dronów posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania lotów (VLOS), a także mają ubezpieczenie OC operatorów dronów.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI


KONTAKT


Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

577-779-187

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL