Filmowanie z drona w Lublinie

FILMOWANIE Z DRONA W LUBLINIE


Niektóre sytuacje widziane z lotu ptaka mogą wyglądać o wiele ciekawiej niż te obserwowane z ziemi. Wobec tego chcielibyśmy zaproponować Ci nasze usługi, takie jak filmowanie dronem. Najróżniejsze filmy promujące markę, usługę czy materiały z wydarzeń sportowych mogą wyglądać o wiele ciekawiej, gdy zostaną nakręcone z nieco innej perspektywy. Filmowanie z drona pozwala zarejestrować naprawdę wspaniałe sceny, których nie udałoby się uwiecznić za pomocą standardowych rozwiązań. Daje możliwość przedstawienia całej perspektywy wraz z krajobrazem w doskonałej jakości obrazu. Ponadto filmy reklamowe z drona mogą w oryginalny sposób zaprezentować odbywające się wydarzenie. Dzięki nim szansa na zwiększenie zainteresowania firmą czy usługą z pewnością wzrośnie. Jeśli zastanawiasz się nad krótkimi filmami do social media, skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także świetne efekty współpracy. Oferowane przez nas filmy promocyjne z drona z pewnością zapewnią odbiorcom niezapomniane wrażenia. Dzięki nim w niebanalny sposób uchwycisz wszystkie atuty swojej marki. Filmy reklamowe z drona to coraz częściej wybierana usługa wśród naszych Klientów. Stanowi ona stosunkowo niedrogi sposób na uzyskanie bezcennych korzyści dla przyszłości firmy. W końcu zdjęcia z drona robią na widzu ogromne wrażenie. Niepowtarzalne ujęcia na długo zapadną w jego pamięci, dlatego warto wykorzystywać tkwiący w nich potencjał.


Filmowanie dronem z lotu ptaka

FILMOWANIE Z LOTU PTAKA


Drony to urządzenia, których zastosowanie nieustannie się poszerza. Zarówno w fotografii, jak i wideofilmowaniu sprawdzają się one po prostu idealnie. Dysponujemy nie tylko własnym sprzętem do filmowania dronem. Zatrudniamy również doświadczonego operatora, dzięki czemu gwarantujemy profesjonalną obsługę urządzenia i wykorzystanie jego pełnego potencjału. Filmy reklamowe z drona to doskonały sposób na promocję marki zarówno dla małej lokalnej firmy, jak i dużego przedsiębiorstwa. Każdy klient może liczyć na to, że zostanie obsłużony kompleksowo. Nie musisz więc ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z produkcją filmów reklamowych z drona, z jakimi często można spotkać się w innych firmach. Ponadto lot dronem jest w pełni ubezpieczony od Odpowiedzialności Cywilnej.

 

Drony wykorzystywane przez nas do filmowania to urządzenia rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K. Filmowanie dronem pozwala więc na osiągnięcie najlepszych efektów. Zgłaszając się do nas, możesz liczyć na profesjonalną pomoc w każdej kwestii dotyczącej nagrań. To Ty decydujesz, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jako agencja posiadająca doświadczenie w tworzeniu filmów promocyjnych z drona dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z naszej pracy. Podchodzimy indywidualnie do realizowanych zleceń. Staramy się, by zdjęcia z drona gwarantowały Twojej firmie skuteczność w jej promowaniu. W końcu to właśnie one mają przyciągnąć uwagę jak największej grupy osób.
/p>

FILMY REKLAMOWE Z UŻYCIEM DRONÓW W LUBLINIE


Często zgłaszają się do nas firmy, którym zależy na stworzeniu innowacyjnego filmu promującego wizerunek marki. Wówczas oferujemy im właśnie filmowanie lub zdjęcia z drona. W połączeniu z innymi materiałami wideo jesteśmy w stanie stworzyć z nich prawdziwe arcydzieło, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden potencjalny klient. Fotografia z drona może być dopełnieniem całości działań marketingowych. Dzięki widokowi z lotu ptaka możliwe jest ukazanie detali sceny z szerszej perspektywy. Filmy promocyjne z drona wykonywane są na najwyższym poziomie. Zapewniamy doskonałe nasycenie barw uchwyconego nim obrazu. Co więcej, przy produkcji zdjęć z drona uwzględniamy wszelkie potrzeby i uwagi naszych inwestorów. Dzięki temu zrealizowany materiał będzie zgodny z oczekiwaniami klienta. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dronami pozwala nam tworzyć wysokiej jakości krótkie filmy do social media, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Gwarantujemy osiąganie wyłącznie pożądanych efektów współpracy.

 

ZDJĘCIA Z DRONA JAKO PROMOCJA IMPREZ SPORTOWYCH I NIE TYLKO


Przy użyciu dronów często nagrywamy również materiały z przeróżnych imprez sportowych. Poszczególne ujęcia z naszych urządzeń mogą niekiedy wręcz zapierać dech w piersiach, a statyczna fotografia z drona pozwoli uwiecznić wyjątkowy moment wydarzenia. Przekłada się to na jej rosnącą popularność. Wysokiej jakości zdjęcia z drona sprawdzą się m.in. jako ujęcia przedstawiające nieruchomości. Masz na sprzedaż działkę, którą chcesz w ciekawy sposób zaprezentować potencjalnym kupującym? Nie ma problemu! Zgłoś się do nas, umówimy się na spotkanie i zarejestrujemy cały obraz z lotu ptaka. Filmy promocyjne z drona sprawią, że obiekt na sprzedaż będzie wyglądał o wiele atrakcyjniej.

Proponowane przez nas filmy promocyjne z drona to zatem profesjonalne i w pełni bezpieczne działania marketingowe. Jako doświadczone studio filmowe uwzględniamy szereg kluczowych czynników, czego konsekwencją jest efektywna reklama wydarzenia lub marki.
.

Nasi operatorzy dronów posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania lotów (VLOS), a także mają ubezpieczenie OC operatorów dronów.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL