Filmy instruktażowe w Lublinie

FILMY INSTRUKTAŻOWE W LUBLINIE


Chcesz stworzyć materiał instruktażowy w nowoczesnej formie, ale nie masz na niego pomysłu? Nie da się ukryć, że zarówno realizacja zdjęć, jak i późniejszy ich montaż nie należą do najłatwiejszych zadań. Dlatego też studio filmowe IDEA z Lublina, dzięki swojemu doświadczeniu, proponuje profesjonalną pomoc w produkcji filmów. Zaproponujemy Ci kompleksową usługę w zakresie nagrywania webinarów. Zadbamy o wszystko – od jakości dźwięku po przejrzysty obraz. Ofereujemy nagrywania tutoriali z jednoczesnym opracowaniem schematu merytorycznego danego video. Dopracujemy również jego stronę techniczną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nagrywanie tutoriali na YouTube to nie tylko ukazanie odbiorcom, jak skutecznie rozwiązać konkretny problem. Celem tych krótkich instrukcji jest także zachęcenie innych do eksplorowania kolejnych treści, dlatego dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas projekty były atrakcyjne w odbiorze.


 

Tworzenie filmu instruktażowego


KRĘCIMY FILMY DLA KAŻDEGO


Nie jest dla nas istotne, czy jesteś właścicielem niewielkiej firmy, która montuje okna czy przedstawicielem producenta zabawek interaktywnych dla dzieci. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze filmy instruktażowe w bardzo szczegółowy sposób ukażą działanie dowolnego przedmiotu lub opiszą, krok po kroku, realizację konkretnej usługi. Podejmiemy się również wykonania projektów dotyczących zagadnień z dziedziny sportu, które stanowić będą praktyczny poradnik zarówno dla profesjonalnych zawodników, jak i amatorów. Stworzone przez nas filmy instruktażowe są w stanie zobrazować fachowe wykonywanie np. poszczególnych ćwiczeń. Ponadto sprawimy, że ludzie, dzięki Twojej firmie, nauczą się samodzielnie wymieniać komponenty w swoich urządzeniach, instalować programy na komputerze oraz personalizować je dla swoich potrzeb. Właśnie temu służą filmy instruktażowe, którymi się zajmujemy. Dodatkowo wszystkie wykonywane przez nas usługi, oferujemy w atrakcyjnej cenie, przy bezkonfliktowej współpracy.


JAK KRĘCIMY FILMY INSTRUKTAŻOWE?


Z pewnością zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z nami. Jest kilka kroków, których się trzymamy, aby zachować jak najwyższą jakość usług.

Musisz pamiętać, że filmy instruktażowe wymagają zaangażowania ze strony klienta. Zastanów się przed nagraniami, jakie są najważniejsze elementy procesu, którego dotyczyć będzie materiał:


  • Czy są jakieś kluczowe etapy, na które należy szczególnie zwrócić uwagę?
  • Czy są potencjalne trudności w procesie, jakiego dotyczy film?
  • Czy podczas nagrywania szkolenia online chcesz na coś zwrócić uwagę poprzez animowane napisy?

Jako profesjonalna firma realizująca takie wideo instrukcje, upewniamy się, że sami również w pełni rozumiemy cały proces. Tylko wówczas mamy gwarancję, że film instruktażowy okaże się rzeczowy i zrozumiały dla użytkownika. Tego typu materiały mogą być wykorzystywane jako niezależna forma rozwojowa bądź pokazowa m.in. na webinarach. Dobrej jakości film instruktażowy podniesie prestiż firmy, która będzie się wówczas jawić jako profesjonalna i dbająca o dobro swoich klientów na każdym etapie współpracy, również posprzedażowej. Współpraca z nami, może przynieść wiele korzyści. Dlatego też warto zainwestować i stworzyć wyspecjalizowany film instruktażowy, który pomoże zdobyć wcześniej założone cele. To jeden z kroków do osiągnięcia sukcesu.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL