Filmy instruktażowe w Lublinie

Filmy instruktażowe w Lublinie

Chcesz stworzyć nowoczesny film instruktażowy, ale nie masz na niego pomysłu? Zarówno realizacja zdjęć i późniejszy ich montaż nie należą wbrew pozorom do najłatwiejszych zadań. Dlatego studio filmowe IDEA z Lublina dzięki swojemu doświadczeniu proponuje profesjonalną pomoc w takich realizacjach.

jakob-owens-CiUR8zISX60-unsplash

Filmy instruktażowe – Lublin

Przy pomocy studia filmowego IDEA stworzysz filmy instruktażowe, które w łatwy sposób przekażą odbiorcom niejedno zagadnienie. Charakteryzujemy się kreatywnością, chociaż kręcenie tego typu materiałów realizujemy przy ścisłej współpracy ze zleceniodawcą. Zależy nam na tym, aby były w nim obecne Twoje pomysły wraz z naszymi sugestiami. Ze swoim doświadczeniem pomożemy Ci stworzyć film na szkolenie BHP, do branży monterskiej czy np. szczegółowo opisujący etapy udzielania pierwszej pomocy. Z chęcią wykonamy także dowolne inne filmy instruktażowe – z nami przekażesz swoje „know how” z każdej branży!

Kręcimy filmy dla każdego

Nie jest dla nas istotne, czy jesteś właścicielem niewielkiej firmy, która montuje okna, czy przedstawicielem firmy zabawek interaktywnych dla dzieci. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze spoty w bardzo szczegółowy sposób ukażą działanie dowolnego przedmiotu. Podejmiemy się także stworzenia filmu instruktażowego traktującego o zagadnieniach ze świata sportu, które ułatwią jego uprawianie. Ponadto sprawimy, że ludzie dzięki Tobie będą w stanie wymieniać komponenty w swoich urządzeniach, instalować programy na komputerze i je personalizować do swoich potrzeb. To wszystko w atrakcyjnej cenie, przy bezkonfliktowej współpracy.

Jak kręcimy filmy instruktażowe?

Z pewnością zastanawiasz się, jak realizujemy naszą współpracę. Jest kilka kroków, których się trzymamy, aby zachować jak najwyższą jakość usług.

Musisz pamiętać, że filmy instruktażowe wymagają zaangażowania ze strony klienta. Zastanów się przed nagraniami, jakie są najważniejsze elementy procesu, o którym nakręcimy film instruktażowy:

  • Czy są jakieś kluczowe etapy, na które należy szczególnie zwrócić uwagę?
  • Czy są potencjalne trudności w procesie, jakiego dotyczy film?
  • Czy chcesz na coś zwrócić uwagę poprzez animowane napisy?

Jako profesjonalna firma realizująca takie video instrukcje, upewnimy się, że sami rozumiemy od A do Z cały proces, jaki będzie tematem filmu. Tylko wówczas mamy gwarancję wykonania filmu instruktażowego, który będzie przekazany rzeczowo i zrozumiale. Zadowoli przy tym Ciebie oraz Twoich odbiorców i wpłynie na pozytywny odbiór Twojej firmy. Będzie się wtedy jawić jako profesjonalna i dbająca o dobro swoich klientów na każdym etapie współpracy, również posprzedażowej.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI


KONTAKT


Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

577-779-187

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL