Filmy korporacyjne w Lublinie

Filmy korporacyjne w Lublinie

Jesteśmy firmą z Lublina, podejmującą się wielorakich przedsięwzięć w zakresie tworzenia materiałów wideo. Jedną z dziedzin, w których się specjalizujemy, są filmy korporacyjne. Przykładamy dużą wagę do profesjonalnego wykonania naszych filmów, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

Dlaczego warto tworzyć filmy korporacyjne?

Filmy korporacyjne umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Pozwalają:

•        zareklamować Twoją firmę w sposób przystępny dla potencjalnych klientów,

•        przedstawić Twoją firmę jako atrakcyjnego pracodawcę, który dba o rozwój pracowników i ich ogólne zadowolenie z wykonywanej pracy. Dzięki temu ułatwisz sobie dostęp do najbardziej kompetentnych pracowników na rynku,

•        znacząco zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług,

•        na wpłynięcie na wizerunek Twojej firmy, tworząc film godnie reprezentujący Twoje przedsiębiorstwo,

•        na przekazanie w nim w łatwy sposób informacji, które mogą zachęcić do odwiedzenia witryny lub siedziby Twojej działalności i zasad w niej panujących,

•        przedstawienie w skrócie historii firmy, którą zainteresujesz potencjalnego nabywcę Twoich produktów.

Każdy film wymaga pieczołowitego przygotowania w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu. Dobrze wykonany film pozwoli Ci znacząco wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm.

Filmy korporacyjne Lublin

Jesteśmy przygotowani na realizacje materiałów, będących przystosowanych zarówno do ekranów telefonów, komputerów, jak i spotów emitowanych w publicznej telewizji. Podstawowym warunkiem stworzenia dobrego materiału jest prawidłowo napisany scenariusz, który przygotujemy, bazując na Twoich oczekiwaniach i preferencjach. Profesjonalnie wykonany klip zapada głęboko w pamięć odbiorcom, dzięki czemu możesz znacząco poprawić swoją pozycję na rynku.

W wyprodukowanie każdego z filmów w Lublinie używamy jednych z najlepszych sprzętów w branży. Film może stanowić idealną wizytówkę, która będzie perełką w promocji Twojej firmy.

Kim jesteśmy?

Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb osób, które poszukują profesjonalnie wykonanego filmu. Nasza siedziba ulokowana jest w Lublinie. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi markami, będącymi wyznacznikami naszej jakości. Naszym głównym regionem, w którym realizujemy zlecenia, jest Lublin i cała Lubelszczyzna, lecz jesteśmy gotowi podjąć się zleceń oddalonych od naszego miasta, po wcześniejszych konsultacjach. Zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy zwarci i gotowi do pracy.

W razie, gdybyś miał jakieś pytania dotyczące realizacji filmów, skontaktuj się z nami, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesteśmy otwarci na różnorakie zlecenia, ponieważ nie boimy się podejmować ryzyka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, będącą odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI


KONTAKT


Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

577-779-187

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL