Filmy produktowe w Lublinie

FILMY PRODUKTOWE W LUBLINIE


Znakomite wyniki sprzedaży to coś, o czym marzy każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą. Biorąc pod uwagę to, jak szeroka jest obecnie oferta rynku z każdej branży, kluczowe do osiągnięcia sukcesu jest wyróżnienie się na tle konkurencji. W tym celu warto sięgnąć po rozmaite rozwiązania marketingowe, które zwiększą świadomość marki wśród odbiorców i wzbudzą zainteresowanie konkretną ofertą. Zależy Ci na tym, by potencjalni klienci zwrócili uwagę właśnie na Twój asortyment? W takim razie idealnym rozwiązaniem będą filmy produktowe.

wypożyczanie sprzętu filmowego

W ŚWIETLE REFLEKTORÓW


Zadaniem filmu produktowego jest jak najlepsze zaprezentowanie konkretnego przedmiotu. Jest on głównym bohaterem, który zostaje przedstawiony konsumentom w interesujący sposób. To forma reklamy, która jest przystępna i zrozumiała dla odbiorców, a przy tym atrakcyjna wizualnie. O tym, jak dokładnie będzie wyglądał taki film, decydujemy razem z Tobą.

Naszą pracę rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy, która pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i zaproponować plan, który posłuży do ich realizacji. Nieistotne jest to, czy posiadasz już zarys wizji video, czy dopiero poszukujesz inspiracji. Z przyjemnością pomożemy Ci w obu tych przypadkach, gdyż zawsze podchodzimy do klienta w pełni indywidualnie.

FILMY PRODUKTOWE – SKUTECZNY SPOSÓB NA SUKCES


Filmy produktowe są utrzymane w różnej konwencji. Mogą służyć wyłącznie prezentacji przedmiotu, która skupi się na podkreśleniu jego zalet i unikalnego charakteru. Mogą także przyjmować bardziej informacyjną formę, która będzie przypominała instrukcję obsługi lub posłuży zapoznaniu się potencjalnego nabywcy z przykładowymi zastosowaniami produktu.

Można też przyjąć inną drogę, produkt sam w sobie ulokować niejako w tle, w drugiej linii, a skupić się na stworzeniu modnego obrazu lifestylowego, skierowanego do młodszej klienteli. W takiej sytuacji budujemy lepszy wizerunek marki, aniżeli reklamujemy sam pojedynczy produkt. Możliwości są nieskończone – zapytaj nas o to!

To działanie promocyjne, które w oczach odbiorców cieszy się sporą wiarygodnością, co stanowi ogromną zaletę. Kluczowe jest właściwe dopasowanie estetyki do produktu, spójność całego przekazu oraz umiejętna praca kamery przekładająca się na dobre ujęcia. Z nami możesz cieszyć się tym wszystkim.

FILMY PRODUKTOWE LUBLIN


Nasze projekty, które są urzeczywistnieniem pasji, cechuje twórcze podejście. Jest to niezbędna cecha, którą w końcu musi mieć każdy dobry freelancer. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu najwyższej klasy. Kamery, drony, specjalne slidery, gimbale, oświetlenie i zestawy do rejestracji dźwięku – to tylko niektóre z wielu przykładów tego, czym dysponujemy. Dzięki nim możemy Ci zapewnić wysoką jakość materiałów i oryginalne projekty.

Warto podkreślić, że produktowe przez nas filmy z reguły są krótkie, a co za tym idzie, koszty ich produkcji nie należą do wysokich. Są za to znakomitą inwestycją w rozwój Twojej firmy i w kreowanie jej pozytywnego wizerunku. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL