Filmy reklamowe w Lublinie

Filmy reklamowe w Lublinie

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Każdy, kto prowadzi swój własny biznes i choć raz skorzystał z takiej formy promocji, chętnie się z tym zgodzi. Obecnie Internet, ze względu na ogrom użytkowników, jest miejscem, w którym reklama spełnia swoją funkcję niezwykle skutecznie. Warto więc wykorzystać możliwości rozpowszechniania swojej firmy za pomocą Internetu oraz takiej formy promocji jak filmy reklamowe.

Jakie korzyści dają filmy reklamowe?

Celem każdej formy reklamy jest pozyskanie większej ilości klientów. Filmy reklamowe to coraz popularniejszy sposób promocji firmy, produktu czy wydarzenia, które budzą znaczące zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i osób, do których są skierowane.

Nieograniczone możliwości wykorzystania

Ogromną zaletą filmów reklamowych jest to, że mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Duża grupa użytkowników Internetu to osoby korzystające z mediów społecznościowych. Filmy reklamowe świetnie sprawdzają się na portalach takich jak Facebook, Instagram czy YouTube, a możliwość ich udostępniania sprawia, że reklama rozprzestrzenia się po Internecie błyskawicznie. Filmy reklamowe mogą być wykorzystywane również w telewizji, podczas prezentacji oraz na różnego rodzaju targach i spotkaniach.

Profesjonalna firma to profesjonalne usługi

Filmy reklamowe w subtelny sposób pokazują, że firma jest profesjonalna, a co za tym idzie, jej usługi również. Dobrej jakości film reklamowy jest wizytówką firmy, którą chcesz zaprezentować, dlatego pozytywny odbiór filmu kojarzony jest automatycznie z wysoką jakością produktów czy usług.

Oszczędność pieniędzy

Film reklamowy jest sposobem na długotrwałą reklamę, ponieważ krąży w Internecie przez bardzo długi czas. Profesjonalnie zmontowany może być przez Ciebie wykorzystywany wielokrotnie na różnych kanałach oraz odświeżany w mediach społecznościowych, co zapewnia duże zainteresowanie klientów przy niewielkim budżecie.

Możliwość przekazania sporej ilości informacji

Filmy reklamowe, w przeciwieństwie do fotografii, pozwalają na przedstawienie całkiem sporej ilości informacji. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz przedstawić własną firmę, zaprezentować zalety produktu lub do promocji chcesz wykorzystać ciekawą historię. Pod tym względem filmy reklamowe dają nieograniczone możliwości.

Zaangażowanie widza

Ogromną zaletą filmu reklamowego jest to, że angażuje on widza i jednocześnie potencjalnego klienta. Ciekawa historia, profesjonalny montaż i wysoka jakość filmu przykują jego uwagę. Dodanie do filmu legalnej muzyki z najlepszych stocków (banków muzyki) do których mamy dostęp, sprawi, że będzie on nie tylko lepiej zapamiętany. Przede wszystkim będzie mógł być promowany we wszelkich mediach społecznościowych bez obaw o roszczenia dotyczące praw autorskich.

Jak przygotowujemy się do kręcenia filmów reklamowych?

Aby film był najwyższej jakości, czasami odwiedzamy wskazane miejsce pracy przed kręceniem. Ważne są takie szczegóły, jak trudności techniczne, które możemy napotkać podczas zdjęć, dostępność światła czy teren otaczający wybrane miejsce. Bywają sytuacje, kiedy prosimy klientów o zrobienie i podesłanie zdjęć miejsca nagrywania. Mogą być wykonane zwykłym telefonem. Chcemy dopracować każdy drobiazg oraz maksymalnie wykorzystać potencjał

miejsca.

Ścisła współpraca na każdym etapie

Kiedy będziemy już wiedzieć, jak ma wyglądać film oraz gdzie będziemy go kręcić, można skupić się na niuansach. Omówimy razem z Tobą koncept filmu reklamowego. Końcowy wybór jest Twój, a więc możesz dokonać ewentualnych poprawek i zmian. Z nami doszlifujesz też scenariusz.

Po sprawnej realizacji filmu możesz cieszyć się z jego rezultatów. Więcej osób pozna Ciebie, Twoją markę oraz to, co oferujesz, za pomocą niezwykle przejrzystych informacji. A to wszystko w niezwykłej oprawie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

W naszym studiu filmowym IDEA zostało zrealizowanych wiele filmów produkcyjnych. Stale zdobywamy doświadczenie oraz się rozwijamy. Podejmujemy się zarówno małych projektów, jak i tych dużych. Efekty stworzonych przez nas reklam są widoczne krótko po realizacji zlecenia.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI


KONTAKT


Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

577-779-187

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL