Filmy reklamowe w Lublinie

FILMY REKLAMOWE W LUBLINIE


Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Każdy, kto prowadzi własny biznes i choć raz skorzystał z takiej formy promocji, z pewnością się z tym zgodzi. Wypromowanie marki w wielu branżach nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie odpowiednia produkcja filmów reklamowych. Obecnie Internet, ze względu na ogrom użytkowników, jest miejscem, w którym reklama spełnia swoją funkcję niezwykle skutecznie. Warto więc wykorzystać możliwości promowania swojej firmy za pomocą Internetu oraz formy, jaką jest nagrywanie spotów reklamowych. To coraz popularniejsze narzędzie marketingowe o dużym potencjale. Oferowana przez nas produkcja filmów reklamowych opiera się na wiedzy, doświadczeniu oraz znajomości aktualnych trendów. Konsekwencją tego jest skuteczne budowanie świadomości danej marki. Produkcja spotów promocyjnych to nowoczesna recepta na sukces marketingowy. Z pewnością zwiększy rozpoznawalność danej firmy wśród potencjalnych klientów.

 

JAKIE KORZYŚCI DAJĄ FILMY REKLAMOWE?


Celem każdej formy reklamy jest pozyskanie większej ilości klientów. Produkcja filmów reklamowych ma na celu promowanie firmy, produktu czy wydarzenia oraz wzbudzenie zainteresowania wśród potencjalnych klientów i osób, do których są skierowane. Powinny zatem być kreatywne i zaskakujące, aby przyciągnąć uwagę widza. Równie ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na korzystanie z usług agencji oferujących nagrywanie spotów reklamowych. Zapewniamy kompleksową realizację skutecznych materiałów promocyjnych. Produkcja filmu reklamowego w naszym Studio filmowym to gwarancja efektywnego marketingu. Działania opieramy bowiem na najskuteczniejszych sposobach promocji. Nagrywanie spotów reklamowych to Nasza pasja! Z zaangażowaniem realizujemy więc każde zlecenie.

 

Profesjonalne filmy reklamowe i promocyjne

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH


PROFESJONALNA FIRMA TO PROFESJONALNE USŁUGI


Filmy reklamowe w subtelny sposób pokazują, że firma jest profesjonalna, a co za tym idzie, jej usługi również. Dobrej jakości film reklamowy jest wizytówką firmy, którą chcesz zaprezentować. Pozytywny odbiór materiału promocyjnego kojarzony jest automatycznie z wysoką jakością produktów czy usług. Do produkcji filmów reklamowych podchodzimy indywidualnie. Pragniemy spełnić wszelkie potrzeby i oczekiwania Klienta. Wiemy, że rolą filmu reklamowego może być zaprezentowanie zakresu działalności przedsiębiorstwa, jego historii czy też sposobu funkcjonowania. Wobec tego istotne jest skupienie się na pożądanym celu i przyciągających uwagę treściach. Dzięki temu nagrywanie spotów reklamowych zostanie wykonane profesjonalnie, a odbiorcy docenią wykorzystane narzędzia. Zapewniamy, że inwestycja w promocję tego typu to sprawdzony sposób na skuteczne zareklamowanie przedsiębiorstwa.

 

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY


Film reklamowy jest sposobem na długotrwałą reklamę, ponieważ krąży w Internecie przez bardzo długi czas. Profesjonalnie zmontowany może być przez Ciebie wykorzystywany wielokrotnie na różnych kanałach oraz odświeżany w mediach społecznościowych, co zapewnia duże zainteresowanie klientów przy niewielkim budżecie. Nagrywanie spotów reklamowych może stanowić więc niedrogą i długotrwałą reklamę, która trafi do pożądanej grupy odbiorców. Przed inwestycją warto jednak precyzyjnie ustalić budżet i przedstawić swoje oczekiwania wykonawcy. Nasze doświadczenie pokazuje, że efektywna produkcja spotów promocyjnych opiera się przede wszystkim na wzajemnej współpracy. W związku z tym jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów. Nagrywanie spotów reklamowych oparte na konstruktywnym dialogu zleceniodawcy i wykonawcy daje wiele korzyści obu stronom. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz daje szansę na osiągnięcie sukcesu.

 

NAGRYWANIE SPOTÓW REKLAMOWYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI


Film, w przeciwieństwie do fotografii, jest w stanie zaprezentować o wiele większą ilość informacji, nawet przy krótkim metrażu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz przedstawić swoją firmę czy zaprezentować zalety produktu lub wykorzystać ciekawą historię do promocji. Pod tym względem produkcja filmów reklamowych daje nieograniczone możliwości. Ogromną zaletą tej formy reklamy jest to, że angażuje widza i jednocześnie potencjalnego klienta. Nagrywanie spotów reklamowych okazuje się zatem jedną ze skuteczniejszych metod marketingowych. Ciekawa historia, profesjonalny montaż i wysoka jakość materiału bez wątpienia przykują uwagę odbiorcy. Produkcja filmów reklamowych i dodanie do nich legalnej muzyki z najlepszych stocków (banków muzyki), do których mamy dostęp, sprawi, że zostaną one nie tylko lepiej zapamiętane. Przede wszystkim będą mogły być promowane we wszelkich mediach społecznościowych bez obaw o roszczenia związane z prawami autorskimi. To gwarancja jakości i legalności.

 

ZAANGAŻOWANIE WIDZA


Co wyróżnia nasze działania? Ogromną zaletą przygotowanego przez nas filmu reklamowego jest to, że angażuje on widza i jednocześnie potencjalnego klienta. Ciekawa historia, profesjonalny montaż i wysoka jakość filmu przykują jego uwagę. Podczas produkcji filmów reklamowych dodajemy legalną muzykę z najlepszych stocków (banków muzyki), do których mamy dostęp, a to sprawia, że są one lepiej zapamiętywane. Będą mogły być również promowane we wszelkich mediach społecznościowych bez obaw o roszczenia dotyczące praw autorskich.

 

JAK PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO PRODUKCJI FILMÓW REKLAMOWYCH?


Aby film był najwyższej jakości, czasami odwiedzamy wskazane miejsce pracy przed kręceniem. Należy wziąć pod uwagę również takie aspekty, jak trudności techniczne, które możemy napotkać podczas zdjęć, dostępność światła czy teren otaczający wybrane miejsce. Bywają sytuacje, w których prosimy klientów o zrobienie i podesłanie zdjęć przyszłego miejsca nagrywania spotu reklamowego. Mogą być one wykonane zwykłym telefonem. Chcemy dopracować każdy drobiazg oraz maksymalnie wykorzystać potencjał lokacji. Kiedy będziemy już wiedzieć, jak mają wyglądać projekty oraz gdzie będziemy realizować spoty reklamowe, można skupić się na niuansach – omawianiu konceptu filmów, ich przebiegu oraz sposobu prezentacji Twojej marki. Efekt końcowy zależy oczywiście od Ciebie, zatem możesz dokonać ewentualnych poprawek i zmian. Z nami doszlifujesz też scenariusz. Ogromną zaletą stworzonego przez nas filmu reklamowego jest to, że angażuje on widza i jednocześnie potencjalnego klienta. Ciekawa historia, profesjonalny montaż i wysoka jakość filmu przykują jego uwagę.

 

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA NA KAŻDYM ETAPIE


Dzięki ustaleniu wszystkich szczegółów oraz omówieniu czasu, miejsca oraz akcji, można sprawnie przejść do sedna sprawy. Nagrywanie spotów reklamowych to kolejny krok, po dokładnych ustaleniach indywidualnych preferencji kontrahentów. Efekt końcowy pokazywany jest każdemu klientowi, tak, aby mógł nanieść ewentualne poprawki oraz sugestie potencjalnych zmian. Oferowana przez nas produkcja filmów reklamowych polega przede wszystkim na współpracy i wspólnej realizacji obranych celów. Właściwa komunikacja jest kluczem do sukcesu.

 

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA FILMÓW REKLAMOWYCH W PROFESJONALNYM STUDIU


Po sprawnej realizacji filmu możesz cieszyć się z jego rezultatów. Więcej osób pozna Ciebie, Twoją markę oraz to, co oferujesz za pomocą konkretnych informacji podanych w atrakcyjnej formie. W naszym studiu filmowym IDEA zrealizowaliśmy już wiele filmów produkcyjnych. Stale zdobywamy doświadczenie w nagrywaniu spotów reklamowych. Ponadto nieustannie się rozwijamy. Staramy się, aby nasze produkcje można było z powodzeniem odtwarzać na różnych platformach czy nośnikach. Podejmujemy się nie tylko małych projektów, ale i tych na większą skalę, jak np. spoty na telebim . Efekty stworzonych przez nas reklam są widoczne krótko po realizacji zlecenia.

 

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU


W naszym studiu filmowym IDEA zostało zrealizowanych wiele filmów produkcyjnych. Stale zdobywamy doświadczenie oraz się rozwijamy. Podejmujemy się zarówno małych projektów, jak i tych dużych. Efekty stworzonych przez nas reklam są widoczne krótko po realizacji zlecenia.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL