Video relacje z eventów w Lublinie

Video relacje z eventów w Lublinie

Video relacje z eventów w Lublinie mogą okazać się dla Ciebie doskonałym sposobem na wypromowanie firmy. Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem eventu i szukasz skutecznych rozwiązań promocyjnych, postaw na innowacyjne i kompleksowe video relacje. Fachowcy dysponujący odpowiednim sprzętem i doświadczeniem zajmą się tym za Ciebie, a Ty zyskasz doskonałej jakości materiał promocyjny dla własnej firmy, który będziesz mógł wykorzystać m.in. w zbliżającej się kampanii reklamowej.

 

Video relacje z eventów w Lublinie – szereg różnorodnych możliwości dla wielu klientów

Video relacje mogą obejmować wiele różnorodnych eventów, w tym m.in.:

  • targi,
  • konferencje,
  • szkolenia,
  • warsztaty,
  • pikniki i imprezy firmowe.

Oczywiście takich eventów jest dużo więcej, ale wiele zależy od tego, co potrzebujesz, więc warto to sobie dokładnie przemyśleć. Jednak służymy tutaj pomocą. Współpraca rozpoczyna się od ustalenia najważniejszych punktów w harmonogramie, tak, aby strony wiedziały, na jakich konkretnie aspektach wydarzenia mają się skupić. Ustala się również to, co ma się znaleźć na filmie z eventu, a czego nie powinno tam być.

Do tego typu czynności wykorzystuje się wiele nowoczesnych urządzeń, m.in. drony, jeśli eventy odbywają się na zewnątrz i chce się uzyskać niezapomniane efekty. Na samym początku trzeba jednak stworzyć optymalną koncepcję video relacji i przygotować na to wszystkich zainteresowanych uczestników. Nie przejmuj się tym, ponieważ pracują nad tym wykwalifikowani specjaliści i możesz nam w stu procentach zaufać. Ty zyskasz doskonały materiał promocyjny, a przy okazji nie zapłacisz za niego dużych pieniędzy.

Tworzenie wstępnej koncepcji filmu, dobieranie muzyki, wprowadzanie poprawek

Video relacje z eventów w Lublinie tworzone są wieloetapowo. Po określeniu wstępnej wizji wybieramy odpowiednie miejsca, aby uzyskać jak najlepsze ujęcia i światło. Wszystko odbywa się na zasadzie reportażu. Obserwujemy otoczenie, aby nagrać to, co jest najistotniejsze w danym wydarzeniu. Za cel stawiamy sobie uchwycenie ludzkich emocji i ducha danego eventu.

Po wykonaniu video relacji poddawana jest ona wstępnemu montażowi. Całość jest z Tobą konsultowana, abyś miał wpływ na to, jak relacja będzie wyglądała w wersji finalnej. Służymy pomocą w doborze muzyki, a jeśli jest taka potrzeba – zorganizujemy lektora. Materiał jest poddawany postprodukcji i udźwiękowieniu, a gdy wszystkie te prace zostaną zakończone pomyślnie, gotowe dzieło trafi do Ciebie w formie elektronicznej (plik udostępniony w chmurze). To Ty zdecydujesz, co chcesz z nim konkretnie zrobić, ale możesz mieć stuprocentową pewność, że wszystko zostanie zrealizowane w bardzo profesjonalny sposób.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI


KONTAKT


Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

577-779-187

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL