Video relacje z eventów w Lublinie

VIDEO RELACJE Z EVENTÓW W LUBLINIE


 

Relacja video z eventu

VIDEO RELACJE Z EVENTÓW - SZEREG MOŻLIWOŚCI DLA KLIENTÓW


Video relacje mogą obejmować wiele różnorodnych eventów, w tym m.in.:

 

  • targi,
  • konferencje,
  • szkolenia,
  • warsztaty,
  • pikniki i imprezy firmowe.


Oczywiście, tego typu wydarzeń jest dużo więcej. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz – relacji z gali czy może konferencji i szkoleń. Warto to sobie dokładnie przemyśleć. Odpowiednio przygotowane video z wydarzeń może okazać się wartościowm materiałem służącym promocji. Należy jednak pamiętać, że służymy tutaj pomocą. Realizowane przez nas video relacje z eventów zawsze poprzedzone są konsultacją z klientem. Wspólnie omawiamy najważniejsze punkty harmonogramu tak, aby strony wiedziały, na jakich konkretnie aspektach wydarzenia mają się skupić. Ustalamy również, co ma się znaleźć na video relacji, a czego nie powinno tam być. Zależy nam, aby usługa była jak najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

Angażujemy się w każdy realizowany projekt. Do tworzenia relacji z koncertów korzystamy z wielu nowoczesnych urządzeń. Są to m.in. drony, które wykorzystuje się, jeśli eventy odbywają się na zewnątrz i chce się uzyskać niezapomniane efekty. Przy relacji z gali natomiast skupiamy się na ukazaniu w jak najbardziej efektowny sposób najważniejszych momentów oraz panującej atmosfery. Niezależnie od tego, czy zamierzasz przygotować relację z koncertu, rozgrywek sportowych czy jakiegokolwiek innego wydarzenia, będziesz potrzebować odpowiedniej koncepcji, z którą zapoznasz wszystkich zainteresowanych uczestników. Nie przejmuj się jednak, ponieważ nad każdą video relacją z eventów pracują wykwalifikowani specjaliści. Możesz nam w stu procentach zaufać. Gwarantujemy wykonanie wysokiej jakości relacji z koncertu. Z nami możesz być pewnym doskonałego efektu końcowego przy niskich kosztach produkcji.

 

TWORZENIE WSTĘPNEJ KONCEPCJI FILMU, DOBIERANIE MUZYKI, WPROWADZANIE POPRAWEK


Jak wygląda proces produkcji filmów? Video relacje tworzone są wieloetapowo. Po określeniu wstępnej wizji wybieramy odpowiednie miejsca, aby uzyskać jak najlepsze ujęcia i światło. Wszystko odbywa się na zasadzie reportażu. Obserwujemy otoczenie, aby nagrać to, co jest najistotniejsze w danym wydarzeniu. Przykładowo, relacje z koncertów powinny oddawać dynamikę i akustykę tego typu imprezy. Za cel stawiamy sobie więc uchwycenie ludzkich emocji i ducha danego eventu. W ten sposób tworzymy wszystkie nasze materiały promocyjne, takie jak np. relacja z gali. Podchodzimy indywidualnie do wszystkich świadczonych usług.

Po wykonaniu relacji z gali lub innego wydarzenia poddawana jest ona wstępnemu montażowi. Całość jest z Tobą konsultowana. Wszystko po to, abyś miał wpływ na to, jak np. relacja z gali będzie wyglądała w wersji finalnej. Służymy pomocą w doborze muzyki i nie tylko. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmiemy się znalezieniem lektora, który będzie na bieżąco komentował przebieg relacji z gali lub innego zarejestrowanego wydarzenia. Materiał jest poddawany postprodukcji i udźwiękowieniu, a gdy wszystkie te prace zostaną zakończone pomyślnie, gotowe dzieło trafi do Ciebie w formie elektronicznej (pliku udostępnionego w chmurze). To dzięki nam relacje z koncertów mogą okazać się wyjątkowe i stać się niezapomnianą pamiątką dla każdego. Ty natomiast zdecydujesz, co chcesz z nim konkretnie zrobić. Możesz mieć stuprocentową pewność, że wszystkie relacje z eventów są zrealizowane w bardzo profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z usług firmy cieszącej się uznaniem Klienta.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

KONTAKT

Działamy głównie na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny, natomiast wierzymy, że dostępu do świetnej reklamy video nie powinny ograniczać granice miast ani województw. Opisz w kilku słowach swój projekt poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, podpowiemy Ci jak podejśc do Twojego projektu filmowego, a przecież na rozmowie z drugim człowikeiem można tylko zyskać!
Adres:

Lublin, ul. Słomkowskiego 12/30

(ze względu na specyfikę branży – możliwe zdjęcia w terenie, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty)

Telefon:

780-419-931

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

© REALIZACJA: IBIF.PL